آسام کلود
. . .

هاست پایتون آسام کلود

اگر از جمله توسعه‌دهندگان زبان پایتون هستید یا سایت شما با زبان پایتون نوشته شده است، می‌توانید با استفاده از هاست پایتون در آسام کلود، به میزان چشمگیری سرعت و بهره‌وری اپلیکیشن‌ها و سایت‌های خود را افزایش دهید. شما با خرید هاست پایتون می‌توانید از فریم‌ورک‌های جنگو و فلسک نیز استفاده کنید. به دلیل اینکه سرورهای هاست پایتون، متناسب با زبان برنامه‌نویسی پایتون کانفیگ و برنامه‌های لازم از قبل روی آن نصب شده است، برای سایت‌هایی که با زبان Python نوشته شده‌اند، مناسب است.

شروع کنید
vps image

پشتیبانی از فریمورک های محبوب

هاست پایتون آسام کلود، سرعت و بهره وری اپلیکیشن‌ها و سایت‌های توسعه‌یافته با زبان Python را، به میزان چشمگیری افزایش می‌دهد. در این هاست، سرورها متناسب با زبان پایتون کانفیگ شده‌ و برنامه‌های لازم از قبل روی آن نصب شده است. ماژول‌های پایتون به آسانی روی این هاست نصب می‌شود و تیم پشتیبانی آسام کلود، با تسلط بر تفاوتهای ظریف زبان پایتون، آماده برطرف کردن نیازها و پاسخگویی به سوالات احتمالی شماست. همچنین، این هاست از فریمورک محبوب جنگو (Django) و فلسک (Flask) پشتیبانی می کند.

hosting
hosting

ویژگی های هاست پایتون آسام کلود

به‌کارگیری هارد NVMe و Raid 10
امکان دسترسی به SSH
فایروال‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
پشتیبانی از Django و Flask
سیستم عامل کلود لینوکس
Gzip فعال
و ...

سوالی دارید ؟

میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

server room

سوالات متداول

سوالاتی که کاربران اغلب از ما می پرسند:

هاست پایتون مخصوص کاربران و توسعه‌دهندگان زبان پایتون ارائه شده که با ارائه منابع مخصوص در این فضا می‌تونن راندمان کارکرد وب‌سایت طراحی شده با زبان پایتون رو به حداکثر برسونن و از ویژگی‌های این زبان محبوب استفاده کنند.

بله، در هاست پایتون قابلیت انتخاب نسخه‌های مختلف پایتون به منظور سازگاری بیشتر با وب‌سایت شما وجود دارد.

بله حتما! در این هاست امکان دسترسی آسان به ترمینال با IP ثابت وجود داره، دقت داشته باشین که حتما IP اینترنت شما باید ثابت باشه.