آسام کلود
. . .

خرید سرور مجازی خارج

سرور مجازی خارج؛ به سرورهایی با منابع اشتراکی اطلاق می‌شود که امکان ارائه آن در موقعیت‌های جغرافیایی خارج از ایران هم وجود دارد. امکان دریافت سرورهای مجازی خارج با سیستم عامل‌های: ویندوز، لینوکس، میکرو تیک و همین‌طور نصب سیستم‌عامل دلخواه وجود دارد.آسام کلود با ارائه و به‌کارگیری تجهیزات سخت‌افزاری و همین‌طور پشتیبانی کامل آماده ارائه خدمات سرور مجازی در موقعیت خارج از ایران نظیر آلمان و آمریکا است

سفارش
vps image

خرید سرور مجازی خارج

  • سخت افزار اختصاصی: ارائه سخت افزار کاملا اختصاصی به همراه امکانات ویژه برای منابع مازاد در سرور اختصاصی خارج
  • مکان نصب سیستم عامل توسط شما: امکان نصب سیستم عامل دلخواه خود در هر لحظه، توسط کاربر
  • کنترل پنل میزبانی وب همراه با دسترسی VNC: امکان ارائه کنترل پنل میزبانی وب مورد درخواست شما به همراه سرور
  • فایروال: امکان استفاده از فایروال قدرتمند آسام کلود در پنل ابر سرور
  • ارتقا آسان سخت افزار: امکان ارتقای سخت افزار به مقادیر بالاتر و همچنین سرورهای اختصاصی بدون تغییر IP
hosting
hosting

سرور مجازی خارج

vps خارجی چیست؟

سرورهای مجازی که به VPS یا همان Virtual Private Server معروف هستند سرورهایی اشتراکی هستند. به این معنا که منابع به‌جز رم در این سرورها به‌صورت اشتراکی استفاده می‌شوند. حد منابع در این سرورها نه زیاد است نه کم، حجم منابع در حد متوسط و پاسخگوی نیاز کاربرانی است که مایل به نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن خوددارند و یا میزبانی وب‌سایت فروشگاهی کوچک و یا اطلاعاتی رادارند. سرور مجازی خارج امکان ارائه در موقعیت‌های آلمان و آمریکا را دارد. امکان نصب سیستم عامل های: ویندوزی و لینوکسی بر روی این سرورها وجود دارد. البته که امکان نصب سیستم‌عامل هم به‌صورت سفارشی در شرایطی وجود خواهد داشت.

کاربردها

مهم‌ترین کاربرد در انتخاب سرورهای مجازی در موقعیتی خارج از ایران می‌تواند به دلیل رنج آی پی دریافتی آن باشد. این سرورها دارای آی پی اختصاصی کشوری هستند که در آن بناشده‌اند. برای دسترسی‌های ویژه و یا ارتباط به وب‌سایت‌هایی که حتماً برای دیدن محتویات آنها نیاز به Ip ای خارج از ایران است، مناسب هستند. VPS خارج برای کاربرانی که بازدیدکنندگان وب‌سایتشان در خارج از ایران هستند مناسب است. این امر موجب می‌شود فاصله‌ای کمتری مابین سرور و کاربر برای انتقال اطلاعات به وجود آید.

سوالی دارید ؟

میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

server room

سوالات متداول

با سرویس های میزبانی آسام کلود با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

امکان ارتقا تنها در پهنای باند و پردازنده وجود دارد. در سایر موارد امکان ارتقا منابع در همان پلان جاری وجود نخواهد داشت و باید پلان را به پلان بالاتری ارتقا داد.

بله تمامی منابع به جز رم به صورت اشتراکی هستند.

بله میتوانید این مورد را از طریق تیکت اعلام بفرمایید. امکان محاسبه ما به التفاوت وجود دارد.